Az elégedettségmérésre 2017. március 30-án került sor, az Észak-Magyarországi Szenior Szabadegyetem 2. félévének 5., záró előadásán résztvevők körében. A vélemények a 2 félév, azaz 10 előadás során szerzett impulzusok alapján kerültek rögzítésre.

Az Észak-magyarországi Szenior Szabadegyetem II. félévének előadásait az alábbi táblázatba foglaltuk össze. Letölthetőek a diasorok.

A Miskolci Egyetem, Bölcsészettudományi Kar, Nyelv és Kommunikáció Kutatócsoport, a Harmadik Kor Egyeteme Miskolc Alapítvány, és a Szikra Alapítvány közös szervezésében folytatódik ÉSZAK-MAGYARORSZÁGI SZENIOR SZABADEGYETEM előadássorozat a 2. félévvel, 2017. február 02-án, csütörtökön 15.00-tól a Kazincbarcikán és vonzáskörzetében élők részére.

Az elégedettségmérésre az Észak-magyarországi Szenior Szabadegyetem résztvevői körében került sor, 2016. december 08-án.