A Miskolci Egyetem, Bölcsészettudományi Kar, Nyelv és Kommunikáció Kutatócsoport, a Harmadik Kor Egyeteme Miskolc Alapítvány, és a Szikra Alapítvány közös szervezésében ÉSZAK-MAGYARORSZÁGI SZENIOR SZABADEGYETEM előadássorozat indul 2016. október 27-én, csütörtökön 15.00-tól a Kazincbarcikán és vonzáskörzetében élők részére.

A program fő támogatója: Kazincbarcika Város Önkormányzata és a Barcika Art Kft.

Az ünnepélyes megnyitó és az első előadás időpontja:

2016. október 27. csütörtök; 14.00-tól regisztráció, részvételi díj befizetése; 14.30-15.00 ünnepélyes megnyitó a Mezey István Művészeti Központ (Kazincbarcika, Rákóczi tér 9.) emeleti nagytermében.

Jelentkezés feltétele:

• 50. életév betöltése
  • minimum középszintű végzettség
  • a résztvevő vállalja a szabadegyetemen való aktív részvételt
  • részvételi díj befizetése
    A részvételi díj 1.000 Ft/félév

A jelentkezési határidő: 2016. október 26. 12:00

A felhívás teljes szövege a jelentkezés feltételeivel együtt, illetve a jelentkezési lap az alábbi hivatkozásokon érhető el:

Teljes felhívás szövege (pdf)
Jelentkezési lap (doc)