Pályázati menedzsment

A pályázati menedzsment szolgáltatás biztosítja Ügyfeleink részére, az adott civil szervezet, - alapítvány, egyesület - pályázati dokumentációjának átfogó támogatását a pályázatírástól az elszámolásig.

Szolgáltatásunk fontos része, hogy a pályázatok területén felmerülő jogszabályi változásokról ügyfeleinket tájékoztassuk. Tájékoztatásunk kiemelt figyelmet fordít a civil szervezet (alapítvány, egyesület) a pályáztató intézmény, a pályázó szervezet, a magán adományozó működését érintő kérdésekre.

A pályázás sok civil szervezet ( alapítvány, egyesület ) számára idegen terület, ezért gyakorlati tanácsokkal segítjük őket. A szolgáltatás keretében Alapítványunk támogatja az adott civil szervezet pályázati tevékenységét a szükséges dokumentumok előkészítésével, hatósági ügyintézéssel.

A projektmenedzsment tevékenység elemei:

• pályázatfigyelés
  • menedzsment szervezetként közreműködés, szakmai - pénzügyi projektmenedzsment
  • pályázatírás
  • benyújtandó dokumentumok beszerzése, előkészítése
  • pályázati költségvetés készítése
  • pályázati elszámolások készítése
  • pályázati elszámolások ellenőrzése
  • tanácsadás pályázatok pénzügyi és szakmai megvalósításával kapcsolatban